%19

Mest - Yanları Fermuarlı


Liste fiyatı: 29.00 TL
23.50 TL
1 ürün
+
  • Giyip çıkarması kolay
  • Fermuarlı
  • Koyun Derisi
  • Çorap Mest
  • Siyah Renk

 

İade - Garanti Şartları

Reis Giyim - hacmalzemesi.com iade işlemleri Tüketiciyi Koruma Kanunu'na göre yapılmaktadır.

Reis Giyim - hacmalzemesi.com'ndan satılan ürünler teslim edildikten (14) gün içerisinde iade alınabilir .

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

    * Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

    * Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

    * İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

    * Giyim ve tekstil ürünlerinde yıkanmış, giyilmiş, kullanılmış olursa iade ve değişim yapılamaz. 

    * Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0212 621 81 33 nolu telefondan yada mail yoluyla müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

    * Yukarı sayılan hallerin oluşması durumunda (Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi, ürünün tekrar satılabilirliğinin bozulması durumunda) ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

   * Serisonu, defolu veya kampanyalı ürünlerin iadesi veya değişimi mümkün değildir. (Ürün açıklamasında veya resimlerinde belirtilmeyen bir kusur olması müstesna)

    * İşbu iade şartlarına uygun iade veya değişime gönderilecek giyim ve 50 TL üzerindeki terlik ayakkabı ürünlerinde bir kereye mahsus kargo bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır. İkinci kez değişim için gönderilen ürünlerin kargo masrafı alıcıya aittir. 50 TL altındaki başörtü, seccade, takke, mest, vb küçük ürünlerin iade ve değişiminde kargo masrafı alcıya aittir.

    * Kusurlu ve arızalı ürünlerin iade ve değişimlerinde de kargo masrafı firmamıza aittir.

    * İadesi yapılacak olan ürünler, Reis Giyim - hacmalzemesi.com'un size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. 

   *Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Alıcının ödediği kargo ücretleri iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, ödemeniz hesap numaralarınıza yapılır, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi veya iade pakedine iliştirmenizi rica ederiz.

   *Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

   *Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

    * İade veya değişim yapılacak ürünler Reis Giyim ve Hac Malzemeleri şubelerine de getirilebir.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz